Terme Maribor  d.o.o.

 

Direktor: Andrej Rakovič

 

Ulica heroja Šlandra 10
SI - 2000 Maribor
T: 02 23 44 301
F: 02 23 44 330
E: booking@termemb.si

 

Oddelek Kontaktna oseba Telefon
Tajništvo uprave Nataša Skok 02 23 44 301
Odnosi z javnostmi   02 23 44 300
Razvoj človeških virov vodja: Andreja Mernik 02 23 44 309
Finance, ekonomika direktorica: Jasna Cvikl 02 23 44 301

Prodaja in marketing
   
Direktor Prodaje in marketinga Gregor Gorenc 02 23 44 339
gregor.gorenc@termemb.si
Marketing   02 23 44 320
marketing@termemb.si
Prodaja Anita Ačko 02 30 08 130
anita.acko@termemb.si
Ruski trg Irina Glushakova 02 23 44 370
irina.glushakova@termemb.si
Nemški in italijanski trg ter skupine Marina Šavora 02 23 44 335
marina.savora@termemb.si
Slovenski, hrvaški, srbski trg, Velika Britanija in Skandinavija Jelena Knežević 02 23 44 380
jelena.knezevic@termemb.si
Poslovni turizem,
organizacija dogodkov
Sanja Simonič 02 30 08 266
sanja.simonic@termemb.si

 

Hotel Habakuk ****

Hotel Habakuk

Vodja: Liljana Šraj

Pohorska ulica 59
SI - 2000 Maribor
T: 02 30 08 100
E: habakuk@termemb.si

 

Hotel Bellevue ****

HotelBellevue

Vodja: Tadej Pečečnik

Na Slemenu 35
SI - 2208 Pohorje
T: 02 60 75 100
E: bellevue@termemb.si

 

BEST WESTERN PLUS Hotel Piramida ****

HotelBellevue

Vodja: Jelena Knežević

Ulica heroja Šlandra 10
SI - 2000 Maribor
T: 02 23 44 400
E: piramida@termemb.si

 

Hotel Orel *** in Uni hotel

HotelBellevue

Vodja: Tadej Pečečnik

Volkmerjev prehod 7
SI - 2000 Maribor
T: 02 25 06 700
E: orel@termemb.si

 

Hotel Arena****

HotelBellevue

Vodja: Tadej Pečečnik

Pot k mlinu 57

SI- 2000 Maribor
T: 02 61 40 950
E: arena@termemb.si 

 

Hotel & App. Bolfenk****

HotelBellevue

Vodja: Tadej Pečečnik

Hočko Pohorje 133

SI- 2208 Pohorje
T: 02 60 35 500
E: bolfenk@termemb.si

 

Hotel & App. Videc***

HotelBellevue

Vodja: Tadej Pečečnik

Hočko Pohorje 131
SI- 2208 Pohorje
T: 02 60 35 500
E: videc@termemb.si

 

MTC Fontana, zdravstvo in rekreacija d.o.o.

HotelBellevue

Direktor: Tomislav Vezjak

Koroška cesta 172
SI- 2000 Maribor
T: 02 23 44 103
E: fontana@termemb.si

 

Gostilna Pri treh Ribnikih

Vodja: Jani Kebrič

HotelBellevue

Ribniška 9
SI - 2000 Maribor
T: 02 23 44 170
E: trije.ribniki@termemb.si

 

Prodajalne na mejnih prehodih - Travel shop

HotelBellevue

Vodja: Andreja Mernik

Ulica heroja Šlandra 10
SI- 2000 Maribor
T: 02 23 44 350
E: travelshop@termemb.si