Terme Maribor

 

Direktorica: Jasna Bračun

 

Terme Maribor d.o.o.

Ulica heroja Šlandra 10

2000 Maribor

Matična številka: 1214381000

Davčna številka: SI 50534220


T: 02 234 43 01
E: booking@termemb.si

Direktorica: Jasna Bračun

 

HBP d.o.o.

Pohorska ulica 59

2000 Maribor

Matična številka: 8163286000

Davčna številka: SI 52298558

 

E: habakuk@hotel-habakuk.si

 

Oddelek Kontaktna oseba Telefon Email
Tajništvo uprave Darya Dobaj 02 23 44 300 tajnistvo.uprave@termemb.si
Razvoj človeških virov vodja: Andreja Mernik 02 23 44 309 andreja.mernik@termemb.si
Finance, ekonomika vodja: Suzana Senožetnik 02 23 44 232 suzana.senozetnik@termemb.si

Prodaja in marketing
     
Prodaja Grega Rajh 02 23 44 332 grega.rajh@termemb.si
Prodaja Irina Glushakova 02 23 44 370 irina.glushakova@termemb.si
Poslovni turizem, organizacija dogodkov Katja Gračnar 041 394 255 meetings@termemb.si
       

 

 

Hotel Habakuk 4*

Hotel Habakuk

 

Vodja: Jasna Bračun

Pohorska ulica 59
SI - 2000 Maribor
T: 02 30 08 100
E: habakuk@hotel-habakuk.si

 

Posluje pod okriljem podjeja HBP d.o.o. (v 100% lasti Terme Maribor d.o.o.)

Davčna št.: 52298558

Matična številka: 8163286000

Številka TRR: SI56 3000 0002 7806 444

 

Hotel Piramida 4*

 

Izvršni direktor: Tadej Pečečnik

Ulica heroja Šlandra 10
SI - 2000 Maribor
T: 02 23 44 400
E: piramida@termemb.si

 

 

Hotel Orel 3*

 

Izvršni direktor: Tadej Pečečnik

Volkmerjev prehod 7
SI - 2000 Maribor
T: 02 25 06 700
E: orel@termemb.si

 

 

UNI Youth Hostel

HostelUni

 

Izvršni direktor: Tadej Pečečnik

Volkmerjev prehod 4
SI - 2000 Maribor
T: +386 2 250 67 00
E: uni@termemb.si

 

 

Gostilna Pri treh Ribnikih

HotelBellevue

 

Vodja: Jani Kebrič

Ribniška 9
SI - 2000 Maribor
T: 02 23 44 170
E: trije.ribniki@termemb.si

 

 

Piškotki za analitiko
Ti se uporabljajo za beleženje analitike obsikanosti spletne strani in nam zagotavljajo podatke na podlagi katerih lahko zagotovimo boljšo uporabniško izkušnjo.
Piškotki za družabna omrežja
Piškotki potrebni za vtičnike za deljenje vsebin iz strani na socialna omrežja.
Kaj so piškotki?
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo in beleženjem piškotkov.V redu Več o piškotkih