Terme Maribor  d.o.o.

 

Direktor: Ignacio Rodriguez Blas

 

Ulica heroja Šlandra 10
SI - 2000 Maribor
T: 02 23 44 301
F: 02 23 44 330
E: booking@termemb.si

 

Oddelek Kontaktna oseba Telefon
Tajništvo uprave Nataša Skok 02 23 44 301
Odnosi z javnostmi   02 23 44 300
Razvoj človeških virov vodja: Andreja Mernik 02 23 44 309
Finance, ekonomika direktorica: Jasna Cvikl 02 23 44 301

Prodaja in marketing
   
     
Prodaja Anita Ačko 02 30 08 130
anita.acko@termemb.si
Ruski trg Irina Glushakova 02 23 44 370
irina.glushakova@termemb.si
Nemški in italijanski trg ter skupine Marina Šavora 02 23 44 335
marina.savora@termemb.si
Poslovni turizem,
organizacija dogodkov
  meetings@termemb.si
     

 

 

Hotel Habakuk 4*

Hotel Habakuk

Vodja: David Šentjurc

Pohorska ulica 59
SI - 2000 Maribor
T: 02 30 08 100
E: habakuk@termemb.si

 

 

Mercure Maribor City Center 4*

Mrecure

Ulica heroja Šlandra 10
SI - 2000 Maribor
T: 02 23 44 400
E: hb2d9-fo1@accor.com

 

 

Ibis Styles Maribor City Center 3*

Ibis Styles

Vodja: Tadej Pečečnik

Volkmerjev prehod 7
SI - 2000 Maribor
T: 02 25 06 700
E: hb2e0-fo1@accor.com

 

 

UNI Youth Hostel

HostelUni

Vodja: Tadej Pečečnik

Volkmerjev prehod 4
SI - 2000 Maribor
T: 02 235 71 00
E: uni@termemb.si

 

 

Hotel Arena 4*

HotelBellevue

Vodja: Tadej Pečečnik

Pot k mlinu 57

SI- 2000 Maribor
T: 02 61 40 950
E: arena@termemb.si 

 

 

Hotel Bellevue 4*

HotelBellevue

Direktor: Jasna Cvikl

Na Slemenu 35
SI - 2208 Pohorje
T: 02 60 75 100
E: bellevue@termemb.si

Posluje pod okriljem podjeja HBP d.o.o. (v 100% lasti Terme Maribor d.o.o.)

Davčna št.: 52298558

Matična številka: 8163286000

Številka TRR: SI56 0451 5000 3453 805

 

 

Hotel & App. Bolfenk 4*

HotelBellevue

Vodja: Tadej Pečečnik

Hočko Pohorje 133

SI- 2208 Pohorje
T: 02 60 35 500
E: bolfenk@termemb.si

 

 

Hotel & App. Videc 3*

HotelBellevue

Vodja: Tadej Pečečnik

Hočko Pohorje 131
SI- 2208 Pohorje
T: 02 60 35 500
E: videc@termemb.si

 

 

MTC Fontana, zdravstvo in rekreacija d.o.o.

HotelBellevue

Direktor: Tomislav Vezjak

Koroška cesta 172
SI- 2000 Maribor
T: 02 23 44 103
E: fontana@termemb.si

 

 

Gostilna Pri treh Ribnikih

HotelBellevue

Vodja: Jani Kebrič

Ribniška 9
SI - 2000 Maribor
T: 02 23 44 170
E: trije.ribniki@termemb.si

 

 

Piškotki za analitiko
Ti se uporabljajo za beleženje analitike obsikanosti spletne strani in nam zagotavljajo podatke na podlagi katerih lahko zagotovimo boljšo uporabniško izkušnjo.
Piškotki za družabna omrežja
Piškotki potrebni za vtičnike za deljenje vsebin iz strani na socialna omrežja.
Kaj so piškotki?
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo in beleženjem piškotkov.V redu Več o piškotkih